Universitete lankėsi delegacija iš Japonijos

Kovo 7 d., penktadienį, Vytauto Didžiojo universitete viešėjo delegacija iš Japonijos, kuriai vadovavo Bunkyo Gakuin universiteto (Tokijas, Japonija) prezidentas Nobuo Kawabe.

Garbus svečias atvyko drauge su prof. Naoyoshi Kinukawa, prof. Kazumi Ohno, Manabu Kimura ir Kumiko Terabayashi. Susitikime taip pat dalyvavo Japonijos ambasados Lietuvoje patarėjas Shinichi Yamanaka.

Japonijos delegacija susitiko VDU rektoriumi prof. Zigmu Lydeka, viešųjų ryšių prorektore prof. Aukse Balčytiene, Tarptautinių ryšių tarnybos vadove Zina Baltrėniene, Azijos studijų centro vadovu dr. Aurelijumi Zyku, centro jaunesniąja mokslo darbuotoja Kristina Barancovaite-Skindaravičiene.

Vizito metu kalbas sakė VDU rektorius prof. Z. Lydeka, BGU prezidentas N. Kawabe, Japonijos ambasados patarėjas S. Yamanaka. K. Barancovaitė-Skindaravičienė pristatė Azijos studijų centro veiklas. Susitikimo metu VDU rektorius ir BGU prezidentas taip pat pasirašė ketinimų bendradarbiauti sutartį (angl. memorandum of understanding) ir apsikeitė dovanomis.

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.