VDU kviečia teikti paraiškas Politikos mokslų absolventų stipendijai

Kviečiame teikti paraiškas VDU Politikos mokslų absolventų stipendijai, skirtai iš dalies finansuoti praktiką Lietuvos Respublikos ambasadoje Suomijoje. Numatoma praktikos trukmė – ne mažiau nei 2 mėn., 2019 m. birželio – rugsėjo mėn. laikotarpyje.

Stipendijos tikslas – skatinti VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto studentus plėsti akiratį aktualiais tarptautinių santykių klausimais, Lietuvos vaidmeniu tarptautinėje politikoje, diplomatijos teorijos ir diplomatijos praktikos tarpusavio ryšiu, o taip pat skatinti akademinį bei visuomeninį studentų aktyvumą.

Stipendijos suma – 1700 EUR. Jos laimėtojas yra pats atsakingas už gyvenamosios vietos susiradimą, sveikatos draudimą praktikos metu, o taip pat sveikatos draudimą nuvykimo į praktikos atlikimo vietą ir grįžimą iš jos metu, bei už visas su stažuote susijusias finansines išlaidas.

Paraiškas gali teikti VDU PMDF 2-4 kurso bakalaurantai ir magistrantai, Lietuvos Respublikos piliečiai. Iš kandidatų į stažuotę reikalaujama mokėti anglų kalbą ne žemesniu nei C1 lygiu, o suomių kalbos žinios būtų laikomos privalumu.

Paraiška susideda iš: 1. Paraiškos anketos (teirautis Politologijos katedroje); 2. Motyvacinio laiško. Motyvacinis laiškas turi būti laisvos formos ir ne ilgesnis nei 1 psl. Jame būtina nurodyti: (a) kodėl pageidaujate stažuotis LR ambasadoje Suomijoje; (b) kokios patirties ir įgūdžių tikitės įgyti stažuotės/praktikos metu; (c) kaip ketinate panaudoti įgytą patirtį savo studijose/karjeroje/gyvenime?

Kandidatai stipendijai gauti taip pat bus vertinami ir interviu su atrankos Komisija metu.

Paraiškos priimamos iki 2019 m. sausio 10 d. adresu:  pk@pmdf.vdu.lt. Konkurso rezultatai bus paskelbti iki 2019 m. vasario 14 d.

Anketa stipendijai laimėti