VDU kviečia susitikti aukštųjų mokyklų mugėje

Vasario 6–8 d. Lietuvos parodų centre „Litexpo“ (Laisvės pr. 5, Vilnius) vyks tradicinė mugė, kurioje dalyvaus visos Lietuvos aukštosios mokyklos, tarp jų – ir VDU. Sausio 25-ąją universitetas jau dalyvavo mugėje Kaune.

Vytauto Didžiojo universitetas dalyvauti kviečia visus, kurie planuoja savo ateitį ir domisi įvairiomis studijomis. Universiteto komanda pasiruošusi atsakyti į iškilusius klausimus tiems, kurie ketina pradėti ar tęsti studijas. Kiekvienas atvykęs turės galimybę pabendrauti tiek su dėstytojais, tiek su studentais ir iš pirmų lūpų išgirsti vertingų patarimų.

VDU komanda suteiks visą naudingą ir išsamią informaciją apie bakalauro ir magistrantūros  studijas, siūlomas studijų programas, kalbų mokymąsi, studijų sistemą, pristatys galimybes išvykti pagal studijų mainus, supažindins su būsimais renginiais.

Universiteto stende bus galima rasti naujausių informacinių leidinių, skrajučių apie fakultetus, informacijos apie specialius VDU renginius moksleiviams – nemokamas konsultacijas, tėvelių dieną, priėmimą ir t. t.

Mokytojai, moksleiviai ir jų tėveliai aukštųjų mokyklų mugės metu taip pat galės dalyvauti ir papildomuose susitikimuose, diskusijose, seminaruose.

Aukštųjų mokyklų mugė

Diena Vieta Adresas Parodos darbo laikas
Vasario 6–8 d. Lietuvos parodų centras „Litexpo“ Laisvės pr. 5, Vilnius Vasario 6–7 d. 10–18 val.,vasario 8 d. – 10–17 val.

Daugiau informacijos

Kviečiame žiūrėti Alvydo Vaitkevičiaus (a.vaitkevicius@vkt.vdu.lt) fotoreportažą iš aukštųjų mokyklų mugės Kaune.