VDU kviečia studentus tapti mentoriais

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba ir tarptautinė studentų organizacija ESN VMU kviečia universiteto studentus, kurie domisi tarptautine veikla, kitų kultūrų pažinimu, savęs realizavimu per savanorystę ir užsienio kalbų lavinimu, tapti VDU mentoriais.

VDU Mentorių programa siekia skatinti tarpkultūriškumą ir savanorystę, vadovaujantis principu „studentai padeda studentams“. Mentoriai ir ESN VMU nariai stengiasi visapusiškai padėti į VDU studijoms ar praktikai atvykusiems užsienio studentams, organizuoja pažintines keliones ir ekskursijas, kultūrinius ir socialinius renginius bei vakarėlius.

VDU studentai, norintys prisijungti prie universiteto mentorių programos, prašomi internete užpildyti anketą iki gegužės 1 d.

Mentorių atranka vyksta dviem etapais:

1. Pagal užpildytas anketas atrinkti VDU studentai bus informuoti el. paštu gegužės 7 d. bei pakviesti motyvaciniam pokalbiui gegužės 12-15 d.
  2. Po pokalbio atrinkti VDU studentai bus informuoti el. paštu gegužės 16 d. ir kviečiami į pirmąjį mentorių susitikimą, vyksiantį gegužės ketvirtąją savaitę Vytauto Didžiojo universitete.

Daugiau informacijos apie mentorių ir ESN VMU veiklą: