VDU kviečia skirti 2 proc. studentų paramai

Socialiai atsakingas Vytauto Didžiojo universitetas kviečia studentus, jų tėvelius, absolventus, darbuotojus, partnerius, bičiulius ir bendraminčius skirti 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio VDU studentų paramai.

2 procentus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio galima skirti VDU studentų paramai:

• Mokesčio už studijas lengvatai
  • Mokesčio už apgyvendinimą lengvatai
  • Studentų atstovybės ir kitų studentiškų organizacijų fondui
  • „Pasiūlyk idėją VDU“ – idėjos realizacijai
  • Vienkartinėms socialinėms stipendijoms, kurios yra skiriamos studentams netekus vieno iš tėvų; įvykus nelaimei; pasikeitus socialinei šeimos padėčiai ar esant sunkioje materialinėje padėtyje.

Pagal LR labdaros ir paramos įstatymą, galima 2015 m. sumokėto pajamų mokesčio dalimi (iki 2 proc.) paremti pasirinktą organizaciją, galinčią būti paramos gavėju. Šis paramos būdas nereikalauja papildomų išlaidų. Reikia tik iki gegužės 2 d.  Valstybinės mokesčių inspekcijos elektroninėje sistemoje nurodyti, kad savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 2 proc.) norite pervesti Vytauto Didžiojo universitetui, užpildant prašymo formą FR0512 su šiais VDU rekvizitais:

• Įmonės (gavėjo) kodas 111950396
  • Banko sąskaita LT41 7044 0600 0284 8638, AB SEB bankas

Paramą galite skirti iki 2019 m.

Universitetas įsipareigoja viešai informuoti apie surinktą 2 proc. paramos lėšų sumą ir jos planuojamą panaudą.

Daugiau informacijos apie paramos skyrimą bei ataskaitą už 2015 m. gautos 2% GPM paramos panaudą studentams remti

2proc grafikas

VDU – socialiai atsakingas universitetas

Akademinės bendruomenės iniciatyva ir jos pastangomis VDU nuo pat atkūrimo pradžios įgyvendina aktyvaus ir socialiai atsakingo universiteto modelį. VDU yra neįgaliesiems draugiškas, visiems vienodas sąlygas siekiantis sudaryti universitetas, ypatingą dėmesį kreipiantis į socialiai pažeidžiamus žmones. VDU studentai gali tikėtis įvairios paramos, kuri skatina juos mokytis, siekti akademinių aukštumų, aktyviai dalyvauti bendruomenės gyvenime.

Universitete, vadovaujantis pagarbos žmogui, visuomenei bei gamtai vertybiniais principais, yra sprendžiami socialiniai ir aplinkosauginiai klausimai, vystomas aktyvus bendravimas ir bendradarbiavimas pačios akademinės bendruomenės viduje bei santykiuose su visomis suinteresuotomis visuomenės, verslo ir valdžios atstovų grupėmis.