Pristatys leidinį apie „Pasaulio lietuvių universitetą“

Spalio 10 d., ketvirtadienį, 14 val. VDU Lietuvių išeivijos instituto Pasaulio lietuvių bendruomenės menėje (S. Daukanto g. 25, II a.) vyks naujo leidinio – žurnalo „VDU – pasaulio lietuvių universitetas“ – sutiktuvės.

Leidinį pristatys jo vyr. redaktorius Mykolas Drunga. Renginyje taip pat dalyvaus pirmasis atkurtojo VDU rektorius prof. Algirdas Avižienis, VDU viešųjų ryšių prorektorė prof. Auksė Balčytienė, Lietuvių išeivijos instituto vadovas, istorikas prof. Egidijus Aleksandravičius.

VDU socialinio projekto „Pasaulio lietuvių universitetas“ kuratorė Vaiva Ragauskaitė papasakos apie vykdomas veiklas.

Renginio dalyviai bus pakviesti viešai diskusijai apie VDU kaip viso pasaulio lietuvių universiteto vykdomą misiją, tikslus bei veiklos gaires ateičiai.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

„VDU – pasaulio lietuvių universitetas“

Apie projektą „Pasaulio lietuvių universitetas“

VDU projektas „Pasaulio lietuvių universitetas“ (PLU) buria lietuvių diasporą, skatina išeivijos ir Lietuvos mokslininkų bei studentų bendradarbiavimą akademiniuose projektuose, pritraukia besidominčius Lietuva ir jos kultūra.

PLU sujungia daug veiklų: VDU Vasaros akademijos renginius, lituanistinio ugdymo projektus, studentų ir mokslininkų studijas bei stažuočių programas ir Lietuvių išeivijos instituto veiklas. PLU veikia ir kaip idėjinis – virtualus – darinys, atviras įvairių klubų, asociacijų, bendruomenių iniciatyvoms.

Daugiau informacijos apie „Pasaulio lietuvių universitetą“