VDU kviečia į kalbų kursus CLUE

1922

VDU pristato kalbų kursus CLUE (Culture & Language: Unique Experience), kurie bus rengiami keturis kartus per metus: vasarą, rudenį, žiemą ir pavasarį. Siūlomi kursai bus dviejų rūšių: anglų, vokiečių ir rusų k. kursai vasarą ir žiemą bei anglų k. kursai rudenį ir pavasarį.

CLUE kursai padės dalyviams pagerinti savo užsienio kalbų kompetencijas, patobulinti tarpkultūrinės komunikacijos ir informacinių-komunikacinių technologijų įgūdžius, išnaudoti daugiakultūrinę mokymosi aplinką VDU ir mėgautis tarptautinės kultūrinės programos veiklomis. Kursų pabaigoje dalyviams išduodami sertifikatai, liudijantys sėkmingą studijų pabaigą.

Kursų programa skiria dėmesį ne tik kalboms, bet ir kultūrai bei socialiniams renginiams: dalyviai turės galimybę patirti lietuviškos kultūros dvasią renginiuose „Cultural Nights“, tarptautiniuose vakarėliuose, filmų peržiūrose ir t. t. Lietuvos grožį bus galima atrasti ekskursijose.

Vasarą ir žiemą organizuojami kursai trunka 5 savaites ir apima anglų, vokiečių bei rusų kalbas, tuo tarpu rudenį ir pavasarį bus siūlomi 16 savaičių anglų kalbos kursai.

Daugiau apie kalbų kursus skelbiama skiltyje “Language Schools”.

Dėl platesnės informacijos galima kreiptis į organizatorius el. paštu language@trt.vdu.lt.

Apie kalbų kursus VDU

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.