VDU kviečia absolventus prisiminti universitetą

Vasario 18 d., trečiadienį, 18.30 val., VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) įvyks VDU Absolventų klubo susirinkimas, kuriame dalyvauti kviečiami visi, norintys dalyvauti universiteto gyvenime.

Universitetas kviečia absolventus prisijungti prie klubo veiklos: dalintis savo patirtimi su studentais, inicijuoti ir dalyvauti projektuose, įsijungti į studijų organizavimo procesą, siūlyti praktikos savo organizacijose bei įmonėse galimybes ir kartu įgyvendinti daug kitų idėjų.

Susirinkimo darbotvarkėje numatytas VDU Absolventų klubo naujų narių priėmimas, klubo įstatų projekto pristatymas, renginio „VDU Karjeros diena 2015“ pristatymas ir kitų klausimų aptarimas.

Daugiau informacijos teikia VDU Karjeros centro darbuotoja Justina Dukauskaitė (el. paštas j.dukauskaite@kst.vdu.lt, tel. 8 37 327 983).

Konferencijos kvietimas.