VDU krepšinio komanda ryžtingai pradeda RKL sezoną

Spalio 21 dieną 18 val.  Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) vaikinų krepšinio komanda startuos Regionų krepšinio lygos (RKL) A divizione rungtynėmis prieš Biržų ,,Biržus‘‘ VDU sporto centre (Technikos g. 18R). Praeitą sezoną rungtyniavę B divizione, į aukštesnę lygą žengiantys VDU atstovai, naująjį sezoną pasitinka entuziastingai.

VDU ekipos kapitonas Andrius Čibiras į naująjį sezoną aukštesnėje lygoje žvelgė optimistiškai. ,,Turime pasirodyti neblogai, būtų geriausia atsidurti lentelės viduryje. Žinoma, lūkesčiai aukštesniame divizione yra didesni. Bet laikas parodys. Nors mes visada siekiame aukščiausių tikslų“, – pasakojo krepšininkas.

Paklaustas apie prognozes šiam sezonui, Kauno VDU komandos vyriausiasis treneris Arūnas Juknevičius teigė: ,,Sunku pasakyti, kaip mums seksis naujajame sezone, nes dar nesame žaidę šioje lygoje, bet tikimės, kad pasirodysime neblogai. Džiugu, jog šiais metais ne tik nepraradome savo geriausių žaidėjų, bet ir komandos sudėtį papildėme dviem stipriais krepšininkais – prie komandos prisijungė Linas Krivickas ir Karolis Kalvaitis, kurie daug metų buvo atstovavę VDU studentų komandą. Taigi manome, kad šioje lygoje žaisime dar geriau, negu pernai B divizione“.

Į naująjį sezoną VDU komandos atstovai žengia rimtai nusiteikę ne vien tik dėl pasipildžiusios sudėties, bet ir todėl, kad beveik visą savo laisvą laiką skiria pasiruošimui. Sunkiojo krašto puolėjas Deividas Petravičius, paklaustas apie treniruočių tvarkaraštį, teigė, kad jis yra gana įtemptas, bet tai yra įprasta. ,,Pasiruošimas šiek tiek vargina, nes treniruojamės kiekvieną dieną, bet tai išeis tik į gera ateityje. Šiame sezone stengsimės kuo daugiau laimėti ir siekti kuo geresnių rezultatų“, – numatytas  Deividas Petravičius. VDU kapitonas Andrius Čibiras pritarė kolegai: ,,Pasiruošimas naujam sezonui atima daug jėgų. Tačiau kuo sunkiau dirbsime pradžioje, tuo lengviau bus vėliau, sezonui įsibėgėjus“.

VDU krepšinio komandos sudėtis RKL čempionato A divizione 2016 – 2017 metų sezone:

Gynėjai: Linas Krivickas, Rokas Valiulis, Deividas Kisielius, Rokas Grėbliūnas, Lukas Zukauskas , Vytautas Čėsna.

Puolėjai: Mindaugas Čibiras , Denas Bartkus, Lukas Balčiūnas, Andrius Čibiras , Deividas Deividas Petravicius, Sarp Gungor.

Vidurio puolėjai: Karolis Kalvaitis, Šarūnas Stiklakis.

Vyriausiasis treneris: Arunas Juknevicius.

Trenerio asistentas: Airidas Nut.

Komandos vadovas: Vladas Juknevičius.