VDU krepšininkų varžovai LSKL pusfinalyje – KU komanda

Balandžio 22 d., sekmadienį, 16 val., VDU Sporto centre (Draugystės g. 19) vyks Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) antrasis pusfinalis, kuriame susitiks Vytauto Didžiojo ir Klaipėdos universitetų komandos.

VDU komandos trenerio Arūno Juknevičiaus teigimu, namų aikštelėje universiteto žaidėjai priims itin neparankų priešininką. Pirmąsias tarpusavio rungtynes VDU krepšininkai išvykoje klaipėdiečiams pralaimėjo 72:87, o namie iškovojo sunkią pergalę 89:83. Tad laukia ypač atkaklios rungtynės, kuriose bus reikalingas išskirtinis visos bendruomenės palaikymas.

Primename, kad VDU krepšininkai (15 pergalių, 3 pralaimėjimai) tapo LSKL reguliaraus sezono nugalėtojais, o KU (10 pergalių, 8 pralaimėjimai) praėjusį etapą baigė ketvirtoje vietoje.