VDU krepšininkams – padėkos ir apdovanojimai (VIDEO)

Rugpjūčio 31 d. VDU istorijos menėje (K. Donelaičio g. 58) vyko iškilminga ceremonija, kurios metu buvo pagerbtos ir apdovanotos universiteto vaikinų ir merginų krepšinio komandos.

Šiemet ypatingais pasiekimais pasigirti gali tiek VDU vaikinai, tiek merginos. Pastarosios iškovojo Baltijos šalių (SELL) žaidynių bronzos medalius ir, pirmą kartą istorijoje, Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionių titulą.  Vaikinų komandai sekėsi dar geriau – šiais mokslo metais jie jau 10-ą kartą tapo LSKL nugalėtojais, 5-ą kartą laimėjo SELL žaidynes ir neturėjo sau lygių turnyruose „Euro Milano 2011“ (Italija), „The Friendship Games 2012“ (Izraelis) bei Europos universitetų žaidynėse (Ispanija).

Iškilmių metu VDU komandų nariams ir narėms buvo įteiktos padėkos už reikšmingas krepšinio pergales ir universiteto vardo garsinimą. Lietuvos krepšinio federacijos viceprezidentas, LSKL prezidentas Rimantas Cibauskas pasveikino sportininkus ir įteikė dovanas nacionalinės vyrų rinktinės nariams Mantui Kalniečiui bei Pauliui Jankūnui už jų indėlį į Lietuvos studentų krepšinį. Žodį tarė ir VDU rektorius prof. Zigmas Lydeka, pasidžiaugęs, kad absolventai sugrįžta į VDU, padeda universiteto krepšiniui toliau klestėti.

Kviečiame žiūrėti Kristijono Jakubsono (k.jakubsonas@vkt.vdu.lt) videoreportažą ir Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.