VDU krepšininkams – oficialus Prezidentės sveikinimas

1993

Rugsėjo 20 d. Tarptautinės universitetų sporto dienos šventėje Kaune buvo apdovanoti universitetų žaidėjai bei komandos, kurios iškovojo medalius šią vasarą vykusiose Trečiose Europos Studentų Žaidynėse Kroatijoje.

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšinio komanda Kroatijoje iškovojo du medalius: 3×3 vyrų krepšinio turnyro bronzą (Ignas Labutis, Marijus Užupis, Lukas Grabauskas, Justas Tamulis, treneris Arūnas Juknevičius) ir vyrų krepšinio turnyro auksą (Marius Valukonis, Paulius Sorokas, Dominykas Domarkas, Rytis Juknevičius, Justas Tamulis, Lukas Grabauskas, Ignas Labutis, Marijus Užupis, Adomas Drungilas, Donatas Sabeckis, treneriai: Arūnas Juknevičius ir Airidas Nutautas, komandos vadovas – Vladas Juknevičius).

Tarp Lietuvos universitetų (dalyvavo 161 sportininkas iš 10 universitetų), pagal iškovotus medalius, šiose žaidynėse Vytauto Didžiojo universitetas užėmė antrąją vietą.

Apdovadojimus įteikė: Švietimo ir mokslo ministerijos viceministras Rolandas Zuosa, Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento viceministras Vytautas Vainys, Kauno miesto viceministras Vasilijus Popovas ir Lietuvos studentų asociacijos prezidentas Česlovas Garbaliauskas.

Prezidentūros atstovai įteikė oficialų Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimą Vytauto Didžiojo universiteto vyrų krepšinio komandai už iškovotą aukso medalį.