VDU krepšininkai sutriuškino Lietuvos 18-mečių rinktinę

Liepos 8 d. draugiškose krepšinio rungtynėse VDU studentų komanda susitiko su Lietuvos jaunių iki 18 metų amžiaus vaikinų rinktine. Užtikrintą pergalę rezultatu 105:82 pasiekė VDU rinktinė.

Daugiausia taškų VDU rinktinei pelnė Gintaras Leonavičius (21 taškai), Žygimantas Janavičius (20 taškų),  Adomas Drungilas (20 taškų). Šarūnas Vasiliauskas, Vytenis Lipkevičius, Adas Juškevičius ir Deividas Girdvila pelnė po 10 taškų.

Arūno Juknevičiaus vadovaujama VDU komanda ruošiasi kitą savaitę Ispanijoje vyksiančiam Europos studentų čempionatui. Ten VDU krepšininkai gins prieš metus Lenkijoje iškovotą čempionų titulą ir sieks penktą kartą tapti stipriausia studentų krepšinio komanda Europoje.