VDU krepšininkai – LSKL čempionai

621

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) didžiajame finale čempionų titulus apgynė daugkartiniai Lietuvos ir Europos studentų čempionai – VDU vyrų krepšinio komanda. Arūno Juknevičiaus auklėtiniai sekmadienio vakarą Kaune, Sabonio krepšinio centre, rezultatu 103:76 (17:17, 32:16, 31:17, 23:26) nugalėjo Kauno technologijos universiteto (KTU) ekipą.

KTU iš pradžių dar bandė priešintis  varžovams – po 10 minučių rezultatas buvo lygus – 17:17, tačiau prieš didžiąją pertrauką VDU, kurių gretose Eurolygoje puikiai rungtyniavę žalgiriečiai Edgaras Ulanovas ir Lukas Lekavičius, pakreipė įvykius savo naudai – 49:33 ir jau mėgavosi krepšiniu.

Trečiajame kėlinyje komandas jau skyrė 30 taškų – 75:45 ir dėl nugalėtojo abejonių nebekilo. Naudingiausiu finalo žaidėju tapo L. Lekavičius.

VDU rezultatas: Lukas Lekavičius 21, Gytis Masiulis 18, Lukas Grabauskas ir Dominykas Domarkas – po 14, Donatas Sabacekis 10, Martynas Echodas 9, Aurimas Urbonas 8, Edgaras Ulanovas 6 (8 atk. kam., 8 rez. perd., 0/5 trit.).

KTU rezultatas: Paulius Valinskas 19, Gintautas Kybartas ir Martynas Zigmantavičius – po 13, Edvinas Ignatavičius 9.

LSKL bronzos medalius iškovojo Klaipėdos universitetas (KU). Lemiamą tritaškį, aidint rungtynių pabaigą skelbiančiai sirenai, pataikė KU komandos kapitonas Evaldas Šaulys ir pajūrio atstovai šventė pergalę – 88:87 (22:26, 13:24, 33:19, 20:18). KU: Ignas Vaitkus 23, Evaldas Šaulys 21, Matas Jucikas 15, Aidas Einikis 11. LSU: Šarūnas Beniušis 26, Taurantas Tamošiūnas 21, Mindaugas Motuzas 11.