VDU krepšininkai įveikė VPU komandą

1815

Trylikto Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) turo rungtynėse tarp namie žaidusio Vytauto Didžiojo universiteto ir Vilniaus pedagoginio universiteto komandų pergalę rezultatu 86:78 šventė mūsų universiteto krepšininkai. Ši pergalė jiems garantavo pirmąją vietą LSKL čempionato reguliariojo sezono lentelėje.

Paulius Bakanauskas, paulius.bakanauskas@fc.vdu.lt

Pirmajame kėlinyje vyko lygi kova, nors savo žaidimo nerado Prienų „Rudūpiui“ atstovaujantis P. Butkevičius (4 tašk.) lyderio vaidmens puikiai ėmėsi A. Drungilas  (9 tašk.) ir porą tritaškių pataikęs L. Krivickas (8 tašk.). Lygų abiejų komandų žaidimą puikiai atspindėjo ir kėlinio rezultatas – 23:23.

Antrojo kėlinio pradžioje trys R. Ringio tritaškiai skirtumą padidino iki aštuonių taškų. Tačiau vėliau VDU komanda sustojo ir leido galutinį kėlinio rezultatą sumažinti iki dviejų taškų – 43:41. Šiame kėlinyje labiausiai išsiskyrė R. Ringys pelnęs 9 taškus.

Trečiąjį kėlinį galingai pradėjusi VDU komanda susikrovė 15 taškų pranašumą. Vėliau vyko apylygė kova, bet ir ją laimėjo mūsų universiteto krepšininkai padidinę skirtumą iki 24 taškų ir laimėję kėlinį 76:52. Šiame kėlinyje fantastiškai žaidė E. Ulanovas, pelnęs net 17 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje septyniese žaidusiems VDU krepšininkams jau trūko jėgų. Tuo pasinaudoję Vilniaus pedagoginio universiteto krepšininkai sugebėjo mažinti skirtumą. Vis tik to vilniečiams nepakako ir nors šį kėlinį jie ir laimėjo rezultatu 10:26, šeimininkai šventė pergalę.

Rezultatyviausiai žaidė: E. Ulanovas 22 tašk., A. Drungilas 20 tašk.,  R. Ringys 14 tašk., L. Krivickas 13 tašk.