VDU krepšininkai įveikė čempionus ir pateko į finalą

2064 1

Lietuvos studentų krepšinio lygos antros vaikinų grupės čempionate, kuriame negali rungtyniauti  krepšininkai profesionalai, išaušo lemiamų kovų metas ir jau artimiausiu metu paaiškės naujasis čempionas – dėl jo vardo balandžio 27-ąją kovos VDU ir Vilniaus kolegijos komandos.

Reguliariajame sezone iš viso tarpusavyje varžėsi aštuonių aukštųjų mokyklų komandos iš Vilniaus, Kauno ir Marijampolės. Kiekviena komanda turėjo sužaisti po keturiolika rungtynių. VDU antroji komanda sezone iškovojo 11 pergalių, patyrė 3 nesėkmes ir užėmė antrąją vietą, kuri garantavo ne tik patekimą į finalinį ketvirtą, bet ir aikštės pranašumą pusfinalyje.

VDU-2 nukarūnavo čempionus ir kausis dėl pirmenybių aukso

Balandžio 15-ąją Vytauto Didžiojo universiteto antroji komanda savų žiūrovų akivaizdoje po permainingos kovos ir dramatiškos rungtynių pabaigos po pratęsimo 81:78 (17:21, 21:14, 18:14, 12:19, 13:10) palaužė nugalėtojų titulą gynusią Lietuvos sporto universiteto antrąją komandą ir pateko į pirmenybių finalą. Reguliariajame čempionato sezone VDU-2 ir LSU-2 buvo pasidalinusios po pergalę (93:82 ir 73:74).

Čempionato finale – VDU-2 ir Vilniaus kolegijos akistata

Lietuvos studentų krepšinio lygos antros vaikinų grupės čempionato finalas įvyks balandžio 27 dieną, pirmadienį, 13 val., Kauno sporto halėje. VDU-2 komanda susikaus su Vilniaus kolegija, kuri kitame pusfinalyje užtikrintai 86:64 (21:15, 18:15, 28:19, 19:15) nugalėjo Marijampolės kolegiją. Nors reguliariajame čempionato sezone VDU komanda abu kartus pralaimėjo Vilniaus kolegijai (79:96 ir 86:87), finalinėse varžybose universiteto krepšininkai galvoja tik apie pergalę ir ketina susigrąžinti LSKL antrosios grupės čempionų titulą.

Komentarai

Tadas