VDU krepšininkai iškovojo pergalę prieš ŠU

XI-ojo turo rungtynėse VDU sporto centro salėje susitiko praėjusio turo LSKL lyderiai – VDU ir Šiaulių universiteto krepšininkai. Po keturiasdešimties minučių kovos rungtynes 96:90 (26:23, 19:15, 27:23, 24:29) rezultatu laimėjo VDU krepšininkai. Tai buvo penktoji VDU pergalė iš eilės.

Pirmoji rungtynių dalis sėkmingesnė buvo VDU. Sužaidus penkias minutes VDU komanda jau turėjo dviženklę persvarą 15:5. Likęs kėlinys buvo sėkmingesnis ŠU krepšininkams, kurie sugebėjo sumažinti skirtumą iki trijų taškų (26:23). Antrasis kėlinys – sėkmingesnis ŠU komandai, kuri sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (26:29) ir privertė VDU trenerį A. Juknevičių prašyti minutės pertraukėlės. Minutės pertraukėlė VDU krepšininkams išėjo į naudą ir šie pradėjo spurtą 13:0. Tačiau svečių komanda parodė, jog jie dar nepasiruošę sudėti ginklų ir vėl pagerino žaidimą. Vis tik, pirmąją rungtynių pusę laimėjo VDU rezultatu 45:38.

Trečiojo kėlinio pradžia buvo itin sėkminga VDU komandai, kuri pataikė keturis tritaškius metimus iš eilės. Sėkmingas VDU krepšininkų žaidimas tęsėsi ir sužaidus pusę kėlinio pasiektas rekordinis šioms rungtynėms skirtumas – 18 taškų – 62:44. Likęs kėlinys buvo ne toks sėkmingas, bet VDU išlaikė dviženklę persvarą 72:61. Sužaidus pusę ketvirto kėlinio VDU persvara šoktelėjo iki penkiolikos taškų. Likusi rungtynių dalis vis tik buvo sėkmingesnė ŠU krepšininkams. Šie dar bandė kabintis į rungtynes, sumažindami skirtumą iki vienaženklio, tačiau VDU pergalės iš rankų nebepaleido ir šventė pergalę rezultatu 96:90.