VDU koncertuos studentų duetas „Dovana“

Nors už lango jau įsibėgėjęs ruduo, VDU radijas ir „Vero Cafe“ siūlo nesėdėti namie ir gerai praleisti laiką kavinėje „Vero Cafe@ VDU“ (S. Daukanto g. 28), kur lankytojus nustebins gyvai atliekama muzika, įdomios paskaitos ir diskusijos su garsiais žmonėmis,  jaunatviška aplinka, smagių žmonių ratas ir, žinoma, – gardi kava.

Jau lapkričio 13 dieną, trečiadienį, 18 val. visus geros muzikos ir kavos mylėtojus kviečiame apsilankyti grupės „Dovana“ nemokamame koncerte, kuriame nestigs geros nuotaikos, gitaros ir saksofono garsų bei dainų tekstų, kurie pasieks kiekvieno širdį.

Duetas „Dovana“ – vokalinis instrumentinis ansamblis, kurį sudaro du VDU studentai Marijus ir Aistis. „Mes esam dviese, na ne poroje, žinoma, bet dažnai kartu. Kartu leidžiam dienas, mokomės, grojam, net gyvenam kartu (atskiruose kambariuose). Gyvenime pasitaiko ir sunkių akimirkų, iš to kartėlio ir kuriam tekstus, muziką. Kodėl „Dovana“? Nes norim kažką padovanoti klausytojui, kokią nors žinutę, jausmą, emociją, tai, ko jis nesitikėjo ar paslapčia geidė. Todėl mūsų dainos pakankamai skirtingos:  nuo linksmų, absurdiškų iki egzistencinių arba labai niūrių. Siekiame, kad kiekvienas klausytojas galėtų pasiimti tai, ko jam reikia čia ir dabar“, – paaiškina dueto nariai.

Vaikinai negali tiksliai pasakyti, kokiam muzikos stiliui jie priklauso, tačiau juk ne tai svarbiausia. Marijus dar priduria: „Nėra ir nereikia tikslaus stiliaus, svarbiausia – muzika, geras jausmas, geras vakaras, ar ne?“, – retoriškai klausia muzikantas.

Organizatoriai kviečia įsitikinti, kad Marijus teisus – nesėdėti namie, nejausti kartėlio lapkričio vakarą, palikti kitai dienai lapų spardymą ir ateiti į „Vero Café @ VDU“ pirmąjį aukštą, kur visų lauks ir nustebins tikrų tikriausia dovana.

Renginio plakatas

Renginio puslapis socialiniame tinkle „Facebook“