VDU klubas „Hashi“ kviečia į hieroglifų mėgėjų klubą „Kanji Kurabu“

VDU klubas „Hashi“ organizuoja hieroglifų mėgėju klubą „Kanji Kurabu”. Nors pats pavadinimas bei „Hashi“ yra labiau susiję su Japonija, bet „Kanji Kurabu” bus taip pat nagrinėjami ir kiniški hieroglifai (supaprastinti bei tradiciniai).

Tiesa, dabartiniai japoniški hieroglifai ir yra atėję iš Kinijos, o žodis „Kanji” ir reiškia „kiniškas simbolis”. Kurabu yra japoniškas žodis reiškiantis klubą. Naujojo susibūrimo esmė – bus taikomas ne įprastinis „mokytojas-mokiniai”, o draugiškesnis „mokiniai-mokiniai” modelis. Jo esmė – mokomės kartu ir vieni iš kitų, pasidaliname patirtimi.

Jeigu esi mėgstantis bendrauti, dievini hieroglifus ir žaviesi Azija – esi visada laukiamas. Pirmajam susitikimui organizatoriai prašo atsinešti nusifotografavus ar užsirašius gatvėje, nuotraukoje, ant pakuotės ar kitur pastebėtą hieroglifą. Kas mokate – išverskite. Iš eilės aptarsime Jūsų surastus hieroglifus.

Susitikimai vyks kiekvieną savaitę Sugiharos namuose, šeštadieniais, nuo 15 val. Pirmasis susitikimas jau šią savaitę – spalio 8 d., šeštadienį. Planuojama trukmė – 1,5 val. Dalyvavimas – nemokamas.
Pagal galimybes į svečius organizatoriai kvies mainų studentus iš Azijos valstybių.