VDU Kauno botanikos sode – šventė vaikams

Birželio 4 d., 12 val. šeštadienį,  Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Kauno botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6, Kaunas) vyks Tarptautinės vaikų gynimo dienos progai paminėti skirta šventė.

Jos metu bus apdovanojami piešinių konkurso laureatai. Tulpių piešinių konkursas vyko net kelis mėnesius – visą didžiosios tulpių ekspozicijos žydėjimo laikotarpį. Vaikai turėjo galimybę piešti VDU Kauno botanikos sode. Daugiau nei iš dvidešimties Kauno mokyklų į botanikos sodą atkeliavo šimtai įvairiausių vaikų piešinių, iš kurių komisija išrinks kelių kategorijų nugalėtojus. Birželio 4 d. vyks visų konkurse dalyvavusių darbų paroda.

Šventinį koncertą vaikams ir tėveliams dovanoja VšĮ „Pramogų karalystė“. Taip pat bus pristatoma nauja dainavimo mokyklos kompaktinė plokštelė „Pramogų karalystės gyventojai 2016“. Dainavimo mokykla „Pramogų karalystė“ vienija net 6 populiariosios muzikos chorus bei 15 solistų.

IMG_2398

„Iš viso  VšĮ „Pramogų karalystė“ subūrė apie 70 įvairaus amžiaus dainingų ir artistiškų vaikų, kurie ne tik dainuoja, bet ir šoka scenoje pagal paruoštą choreografinę programą. Vaikai atlieka pačių įvairiausių žanrų kūrinius – nuo pop ir roko iki kantri ir džiazo. Per metus surengiame per 30 koncertų, esame aktyvūs įvairių konkursų dalyviai ir laureatai. Todėl su didžiuliu malonumu Vaikų gynimo dienos proga VDU Kauno botanikos sode susirinkusiems vaikams padovanosime savo didįjį koncertą, kurio metu pristatysime naujojo dvigubo albumo dainas – visa tai, ką išmokome, paruošėme ir sudainavome per šiuos mokslo metus“, – apie būsimą koncertą pasakoja jaunųjų dainininkų vadovė Jovita Murauskaitė-Pavlikovičienė.

Birželio 4m