VDU Kauno botanikos sode – Užgavėnių linksmybės

Kovo 6 d., sekmadienį, 14 val. visi universiteto ir miesto bendruomenės nariai yra kviečiami dalyvauti staigmenų, žaidimų bei atrakcijų kupinoje Užgavėnių – žiemos išvarymo – šventėje.

Renginio metu susirinkusiųjų lauks daug linksmybių: persirengėlių paradas, šokiai ir žaidimai, gražiausių kaukių rinkimai, Lašininio ir Kanapinio mūšis, Morės deginimas ir džiaugsmingas atsisveikinimas su žiema. Užgavėnių šventėje dalyvaus VDU folkloro ansamblis „Linago“ bei Šiaulių Etninės kultūros ir tradicinių amatų centro folkloro ansamblis „Nesenstantys širdimi“. 16 val. visi šventės dalyviai bus kviečiami į nemokamą ekskursiją po VDU Kauno botanikos sodą.

Užgavėnių šventė vyks VDU Kauno botanikos sode (Ž. E. Žilibero 6). Šventės organizatoriai – VDU Kauno botanikos sodas, Aleksoto seniūnija, Aleksoto bendruomenės centras.

Įėjimas su kaukėmis ir blynais!