VDU Kauno botanikos sode persirengėliai kvietė pavasarį

Kovo 6 d. universiteto ir miesto bendruomenės nariai rinkosi VDU Kauno botanikos sode. Čia jie dalyvavo staigmenų, žaidimų bei atrakcijų kupinoje Užgavėnių – žiemos išvarymo – šventėje.

Renginio metu susirinkusiųjų laukė daug linksmybių: persirengėlių paradas, šokiai ir žaidimai, gražiausių kaukių rinkimai, Lašininio ir Kanapinio mūšis, Morės deginimas ir džiaugsmingas atsisveikinimas su žiema. Užgavėnių šventėje dalyvavo VDU folkloro ansamblis „Linago“ bei Šiaulių Etninės kultūros ir tradicinių amatų centro folkloro ansamblis „Nesanstantys širdimi“. Be to, šventės dalyviai buvo kviečiami į nemokamą ekskursiją po VDU Kauno botanikos sodą.

Šventės organizatoriai – VDU Kauno botanikos sodas, Aleksoto seniūnija, Aleksoto bendruomenės centras.

Kviečiame žiūrėti Luko Motiejūno (lukas.motiejunas@fc.vdu.lt) videoreportažą.