VDU kameriniam orkestrui – publikos simpatijų prizas

1097 1

Spalio 27 dieną VDU kamerinis orkestras debiutavo didžiulio žiūrovų susidomėjimo sulaukusiame, Lietuvos televizijos transliuotame koncerte-maratone „Didysis muzikų paradas“.

VDU Muzikos akademijos kolektyvas ne tik debiutavo LRT tiesioginiame eteryje, bet ir pelnė publikos simpatijų apdovanojimą.  Jaunam kolektyvui tai – didžiulis paskatinimas ir toliau eiti pasirinktu keliu. „Delfi.lt“ portale beveik 7000 balsų surinkęs orkestras aplenkė tikrus scenos grandus ir universitetui parvežė dar vieną apdovanojimą – publikos simpatijų prizą.

,,Labai dėkojame visiems mus palaikiusiems, visai Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenei, VDU radijui,  mūsų draugams socialiniuose tinklalapiuose. Buvo daug jaudulio, tiesioginis eteris kelia šiurpuliukus visiems – negali suklysti, nebus progos pasitaisyti. Laimė, dar prieš pasirodymą mums pranešė, jog laimėjome publikos simpatiją –  akimirksniu pasijutome drąsiau“, – įspūdžiais netrukus po koncerto dalinosi orkestro atlikėja ir direktorė Rita Bieliauskaitė.

VDU kamerinis orkestras, diriguojamas Roberto Bliškevičiaus, „Didžiajame muzikų parade“ atliko scenas iš Georgo Friedricho Händelio „Giulio Cesare in Egitto“.

Komentarai

grafas

Puiku, puiku, puiku... prizą galite pamatyti fotoreportaže prie straipsnio "VDU kamerinis orkestras pristatė diską „Ekspresija“. Nuotrauka pati pirmoji :)