Pirmakursių mentorystės programa

pirmakursiu-mentoriai-logo

Vytauto Didžiojo universitetas vykdo pirmakursių mentorių programą, kuri yra organizuojama vadovaujantis principu „studentai – studentams“.

Programa kuriama remiantis didžiausių pasaulio universitetų patirtimi ir skirta visiems pirmo kurso studentams, norintiems greičiau integruotis universiteto bendruomenės akademinėse ir socialinėse veiklose.

Pirmakursių mentoriai – draugiški ir aktyvūs įvairių fakultetų vyresnio nei pirmo bakalauro kurso studentai, jau turintys studentiškos patirties, gebantys įkvėpti ir padrąsinti į universitetą įstojusį studentą, padedantys susiorientuoti universitete ir už jo ribų bei tokiu būdu iš arčiau susipažinti universitetine aplinka bei akademiniu miestu.

Mentoriai yra pasirengę padėti ir atsakyti į apgyvendinimo, studijų programų dalykų ir taisyklių, universiteto suteikiamų  socialinių ir tarptautinių galimybių ir laisvalaikio praleidimo akademinėje aplinkoje bei Kauno mieste klausimais. Ieškok savo mentoriaus pagal fakultetą ir gauk atsakymus į iškilusius klausimus.

Mentorių koordinatoriai

Jeigu turi pastabų, nori pagirti savo mentorių ar pasidalinti mintimis apie mentorystės programą, gali kreiptis į pirmakursių mentorystės programos koordinatorius. Koordinatorių komandos tikslas yra  užtikrinti efektyvią mentorių veiklą, sėkmingai integruojant pirmo kurso studentus į akademinį ir socialinį universiteto gyvenimą.