VDU bendrabutis Nr. 3 – „Karas“

SVARBU: Bendrabutis eksploatuojamas iki 2018 m. birželio 30 d.

Penkių aukštų pastatą, esantį greta VDU bendrabučio Nr. 1 („Taikos“) studentai pakrikštijo „Karo“ vardu dėl abiejų bendrabučių artumo bei skirtingumo, su nuoroda į istorinį epinį Levo Tolstojaus romaną „Karas ir Taika“.

„Kare“ yra koridorinė sistema, erdvūs dviviečiai kambariai, kiekviename aukšte – po dvi virtuves. Kiekviename aukšte įrengti atskiri bendro naudojimosi tualetai, rūsyje – dušai.

Bendrabučio pirmajame aukšte įrengta sporto salė, dviračių saugykla, skalbykla ir džiovykla, antrajame ir ketvirtajame – laisvalaikio ir poilsio zonos, trečiajame – skaitykla . Kieme yra vietos automobiliams. Visame bendrabutyje veikia bevielio interneto zona.

Mokesčiai

Apgyvendinimo VDU bendrabučiuose mokesčiai, kurie turi būti sumokėti už visą einamąjį mėnesį iki einamojo mėnesio 10 (dešimtos) kalendorinės dienos, skaičiuojami pagal kambario tipo tarifą. Vienos gyvenamosios vietos paros kaina „Taikos” bendrabutyje nuo 2017 m. rugpjūčio 1 d. dviviečiame kambaryje – 1 Eurai/para, į šią sumą įskaičiuoti visi komunaliniai mokesčiai susiję su bendrabučio gyvenamosios vietos eksploatacija.

Bendrabutyje galima pasinaudoti mokamomis savitarnos skalbyklos paslaugomis:

  • Skalbimas – nuo 2,5 euro (10 kg)
  • Džiovinimas – 1 euras (10 kg)

Svarbi informacija

Apsigyvenant, bendrabutyje reikia pasirūpinti:

  • patalyne (pagalve, antklode) bei jos užvalkalais, lovos užtiesalu bei rankšluosčiu
  • virtuvės reikmenimis (puodeliu, lėkšte, stalo įrankiais, puodu, keptuve, virduliu ir pan.)
  • šaldytuvu (pagal poreikį)
  • kitais asmeniniam naudojimui skirtais daiktais ar inventoriumi.

Susisiekimas su universitetu

Artimiausios stotelės šalia bendrabučio – „Taikos pr.“ (Pramonės pr.) ir „Statoil“ (Taikos pr.):

Pritaikymas neįgaliųjų poreikiams

Bendrabutis yra tinkamas gyventi lengvą fizinės arba vidinių sutrikimų (pavyzdžiui, sergančių diabetu, raudonąja vilklige, epilepsija ir pan.) negalios formą turintiems gyventojams. Judėjimo negalią turintiems šis bendrabutis nėra pritaikytas.

Daugiau informacijos teikia

Studentų reikalų departamentas

Bendrabučio administracija