VDU studentams

Jei esi VDU studentas – visą aktualią informaciją apie universiteto teikiamas paslaugas ir naujienas skirtas tau, susijusias su tavimi ar apie tave rasi šioje paskyroje.

naujienos

Konferencijoje – aktualūs sociologijos ir antropologijos tyrimai

Balandžio 20 d., penktadienį, VDU Sociologijos katedra ir Lietuvos sociologų draugija kviečia į IV-ąją nacionalinę jaunųjų sociologų ir antropologų konferenciją „Aktualūs sociologijos ir antropologijos tyrimai: problemos ir kontekstai“, kuri vyks VDU Socialinių mokslų fakultete (Jonavos g. 66, Kaune).

Tarptautinėje diskusijoje aptars pasaulinį vystomąjį bendradarbiavimą

Balandžio 19 d., ketvirtadienį,  11.00 val. VDU Mažojoje salėje (S. Daikanto g. 28)  vyks tarptautinė diskusija apie pasaulines vystomojo bendradarbiavimo problemas ir tarptautinių organizacijų politines darbotvarkes, siekiant jas spręsti. Taip pat bus aptariami atskirų šalių nacionaliniai prioritetai šioje srityje.

Tarptautiniame forume – Europos kultūros sektoriaus profesionalai

„Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ kviečia projekto partnerio, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) bendruomenę į pirmąjį tarptautinį forumą, kuriame bus pristatoma Europos Komisijos vykdoma Europos kultūros sostinių programa ir skatinamas tarptautinis kultūros sektoriaus bendradarbiavimas.

Visos naujienos

Studentų centras