VDU studentams

Jei esi VDU studentas – visą aktualią informaciją apie universiteto teikiamas paslaugas ir naujienas skirtas tau, susijusias su tavimi ar apie tave rasi šioje paskyroje.

naujienos

Socialinė antropologija: kur slypi verslo sėkmė?

VDU Socialinių mokslų fakulteto Socialinės antropologijos centras vasario 27 dieną, pirmadienį, 17 val. (Donelaičio g. 52, 404 aud.) kviečia į seminarą „Socialinės antropologijos vertė: verslo antropologijos atvejis“.

Seminare: apie laiko planavimo metodus ir karjerą

Vasario 22 d., trečiadienį, 16.15 val. vyks VDU Karjeros centro organizuojamas seminaras „Time Management – You in University and Elsewhere“skirtas laiko planavimui, kurį ves „Southwestern Advantage“ kompanijos pardavimų ekspertas Andrius Pelegrimas.

VDU – Švedijos analitinio centro ekspertės paskaitos

Vasario 21-22 dienomis Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete svečiuosis Švedijos tarptautinių santykių instituto saugumo ekspertė Dr. Anke Schmidt-Felzmann, kuri skaitys paskaitas apie Baltijos jūros regiono šalių bendradarbiavimą, NordStream 2 dujotiekio projekto poveikį Baltijos jūros regiono šalims ir analitinių centrų darbą ir ekspertų komunikaciją su žiniasklaida.

Visos naujienos

Studentų centras