VDU studentams

Jei esi VDU studentas – visą aktualią informaciją apie universiteto teikiamas paslaugas ir naujienas skirtas tau, susijusias su tavimi ar apie tave rasi šioje paskyroje.

naujienos

Praktinėje konferencijoje – kitoks požiūris į negalią

Lapkričio 23 dieną vyks NVO dirbančių negalios srityje ir VDU socialinio darbo katedros organizuojama praktinė konferencija „Bendradarbiavimo ir tinklaveikos svarba keičiant požiūrį į negalią“, skirta specialistams dirbantiems su negalia – bei visiems besidomintiems.

VDU vyks filmo „Persona Non Grata“ peržiūra

Lapkričio 23 d. 18 val. VDU Azijos studijų centras kartu su Japonijos ambasada Lietuvoje kviečia į filmo apie Čijunę Sugiharą „Persona Non Grata“ peržiūrą. Filmo peržiūra vyks VDU daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre, V. Putvinskio g. 23, 106 auditorijoje. Renginys nemokamas ir atviras visiems.

VDU studentai kviečiami tapti mentoriais

Tarptautinių ryšių departamentas bei studentiška VDU organizacija ESN VMU kviečia VDU studentus, kurie domisi tarptautine veikla, kitų kultūrų pažinimu, savęs realizavimu per savanorystę ir užsienio kalbų lavinimu, prisijungti prie VDU mentorių programos bei tapti į VDU atvykstančių užsienio studentų mentoriais.

Visos naujienos

Studentų centras