VDU studentams

Jei esi VDU studentas – visą aktualią informaciją susijusią su tavimi ar apie tave rasi šioje paskyroje. Aktuali informacija yra pateikiama „Naujienų“ dalyje bei „Įvykių kalendoriuje“, „Studentų savitarna“ – skirta su universitetu susijusių paslaugų savarankiškam tvarkymui, studentui svarbūs dokumentai gali būti rasti ir atsisiunčiami „Aktualūs dokumentai“ skiltyje, o bendrąją informaciją apie universiteto studentams teikiamas paslaugas galima rasti pagal atskiras temas dešniojoje meniu juostoje. Jei pateiktos informacijos per maža arba ji nėra išsami – visada galite susisiekti su Studentų centru nurodytais kontaktais. vdu.lt/studentams – vienas portalas visiems VDU studentų reikalams.

naujienos

Lietuvių pasaulio pakraščiuose – Argentina ir Urugvajus

Sausio 18 d., 16 val. Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje (S. Daukanto g. 25) vyks istoriko, prof. Egidijaus Aleksandravičiaus kelionės po Argentiną ir Urugvajų vaizdo įspūdžių aptarimą.

Studento atradimai: unikalios naujovės maisto pramonėje

Prieš metus lietuvio studento įkurta įmonė gamina neįprastus, šalyje mažai matytus produktus – sausą medų, maistą su „gerosiomis“ bakterijomis ir sausainius iš jogurto. Atradimai buvo sukurti pasitelkus vienus moderniausių ir brangiausių biotechnologijos metodų, kurie iki šiol Lietuvoje nebuvo plačiai pritaikyti: liofilizaciją ir purkštuvinį džiovinimą.

VDU dalyvaus aukštųjų mokyklų mugėse Kaune ir Vilniuje

Sausio 18 d. Kaune ir vasario 2-4 d. Vilniuje vyksiančios studijų mugės simbolizuoja 2017 metų abitūros egzaminų ir stojimų į aukštąsias mokyklas maratono pradžią. Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) taip pat jungiasi prie maratono dalyvių, kur aukštojo išsilavinimo finišo siekiantiems moksleiviams, jų mokytojams ir tėvams, ar studijas ketinantiems tęsti studentams, universiteto komanda bus pasiruošusi atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai

Studentų centras