Matuokis profesiją

Lapkričio 13-ąją renginyje „Matuokis profesiją“ VDU absolventai dalinsis savo patirtimi su moksleiviais.  Tai – unikali galimybė kiekvienam susipažinti su profesionalia karjera įvairiose srityse. Registracija vyksta internetu.

Kasmet „Matuokis profesiją“ sukviečia gausų būrį moksleivių iš visos Lietuvos, kai kurie iš jų į renginį noriai atvyksta ne pirmą kartą. Visos įkvepiančios istorijos skirtos tam, kad jauni žmonės galėtų domėtis jiems patinkančia sritimi, sužinoti, kokių būdo savybių reikia vienam ar kitam darbui, kokius iššūkius tenka nugalėti ir kaip atrodo įvairių profesijų atstovų darbo diena.

Šiandien tikrai nepakanka vien pasiskaityti specialybių aprašus – jaunuoliams reikia tikro, gyvo pokalbio su kiekvienos profesijos atstovu. Jiems trūksta susitikimų su jau nemažą patirtį turinčiais specialistais, dalinimosi profesinėmis subtilybėmis, patarimų. Todėl šiuo renginiu stengiamasi atsižvelgti į jaunų žmonių troškimus, kadangi kiekvienam moksleiviui visi šie susitikimai su dominančios srities specialistu padeda renkantis kelią ir suvokiant, kokį darbą teks dirbti ateityje.

Renginio pradžioje vyks įvadinė paskaita savęs pažinimui. Jos metu bus užduodami svarbūs klausimai, padėsiantys įsivertinti svajones ir sugebėjimus, kurie galėtų nukreipti tinkamiausios specialybės link. 

Auditorijose vietos yra ribotos, todėl dalyviai raginami užsiregistruoti kuo anksčiau internete. Mokyklos, norinčios atvykti su moksleivių grupėmis, jas turėtų užregistruoti telefonu +370 37 323 206.

MatuokisProfesijaProgramaWeb

Renginio „Matuokis profesiją“ tęsinys numatomas atvirų durų dienoje „Moksleivių diena VDU“ sausio mėnesį.

Daugiau informacijos

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52–116
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas info@smt.vdu.lt
  • Internetaswww.vdu.lt