VDU moksleiviams

Esi vyresniųjų klasių moksleivis, trokšti žinių ir naujų potyrių, rimtai mąstai apie savo ateitį ir būsimą profesiją? Ateik į VDU – įsiliek į mūsų draugišką ir liberalią bendruomenę, susirask naujų draugų, praplėsk savo akiratį, įgyk tau reikalingų žinių!

priėmimas į vdu

Visa inforamcija apie priėmimą į studijas VDU.

dažniausiai užduodami klausimai

Atsakymai į dažniausiai užduodamus Jūsų klausimus.

susitik su vdu

Atvyk į Vytauto Didžiojo universitetą arba universitetą pasikviesk į savo mokyklą

bakalauro ir vientisosios studijos vdu

Šiame leidinyje rasi visą Tau rūpimą informaciją apie studijas ir studijų aplinką

matuokis profesiją

Susipažink su profesionalia karjera įvairiose srityse

moksleiviųkursai

Vyresnių klasių moksleiviams siūlomi nemokami specialūs universitetiniai kursai

 

Naujienos

„Subtitruose“ – E. Vėlyvio „Zero III“

Kovo 21 d. 18 val. vyks režisieriaus Emilio Vėlyvio naujausio filmo „Zero III“ peržiūra ir diskusija su kūrėjais. Susitikimą moderuos VDU Menų fakulteto docentas dr. Edgaras Klivis.

VDU plečia vykdomas studijų programas Vilniuje

VDU kovo 17 d. kvietė mokyklų bei gimnazijų 10-12 klasių moksleivius ir mokytojus į atvirų durų dieną Vilniuje Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) patalpose (T. Ševčenkos g. 31).

Apie meilę ir neapykantą kalbai

„VDU Frankofonijos mėnesio 2017“ programa prasidėjo žymaus prancūzų lingvisto profesoriaus Claude Hagége viešąja paskaita, kur poliglotas, suprantantis apie 50 pasaulio kalbų ir tyrinėjantis daugiakalbystę, mažiau vartojamas ir nykstančias pasaulio kalbas diskutavo apie kalbą, kaip visų valstybės ir pasaulio sistemų pagrindą.

Išrinkta pirmoji VDU Studentų atstovybės prezidentė

Kovo 16 dieną vykusio Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Studentų atstovybės (SA) ataskaitos teikimo ir rinkimų konferencijos metu, pirmą kartą organizacijos istorijoje išrinkta prezidentė, VDU Socialinių mokslų fakulteto trečiakursė, Greta Šmaižytė. Konferencijoje buvo pristatyta buvusio prezidento, Eigirdo Sarkano, metinės veiklos ataskaita ir išrinkta VDU SA Valdyba bei Revizijos komisija.

Apdovanoti geriausi VDU 2016 metų dėstytojai

Kovo 15 d. įvyko svarbiausi VDU bendruomenės apdovanojimai – „V2“. Pagrindinę „Metų dėstytojo“ nominacija laimėjo ir geriausia 2016 m. Universiteto dėstytoja buvo išrinkta doc. dr Sigita Pečiulytė – VDU Informatikos fakulteto prodekanė, „Matematikos“, „Matematinės analizės“ „Diferencialinių lygčių“, „Aukštosios matematikos“ ir kitų studijų dalykų dėstytoja.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai

Daugiau informacijos teikia