VDU moksleiviams

Esi vyresniųjų klasių moksleivis, trokšti žinių ir naujų potyrių, rimtai mąstai apie savo ateitį ir būsimą profesiją? Ateik į VDU – įsiliek į mūsų draugišką ir liberalią bendruomenę, susirask naujų draugų, praplėsk savo akiratį, įgyk tau reikalingų žinių!

priėmimas į vdu

Visa inforamcija apie priėmimą į studijas VDU.

dažniausiai užduodami klausimai

Atsakymai į dažniausiai užduodamus Jūsų klausimus.

susitik su vdu

Atvyk į Vytauto Didžiojo universitetą arba universitetą pasikviesk į savo mokyklą

bakalauro ir vientisosios studijos vdu

Šiame leidinyje rasi visą Tau rūpimą informaciją apie studijas ir studijų aplinką

matuokis profesiją

Susipažink su profesionalia karjera įvairiose srityse

moksleiviųkursai

Vyresnių klasių moksleiviams siūlomi nemokami specialūs universitetiniai kursai

 

Naujienos

Kauno tyrinėjimo objektas – kiekvieno mūsų istorija

VDU kovo 18 d. organizuoja svarbiausią regiono jaunųjų istorikų renginį – penktą kartą vyksiančią Kauno istorijos olimpiadą. Joje kviečiami dalyvauti Kauno miesto ir rajono 5–12 klasių mokiniai, besidomintys lokaline istorija.

„Šiaurės Kasablankos akademijoje“: diplomatų diskusijos

Vasario 22 d. 17 valandą Sugiharos namuose (Vaižganto g. 30, Kaunas) dr. Linas Venclauskas skaitys paskaitą „Lietuvių antisemitizmas 1939–1940 m.: priežastys, pasireiškimai, tendencijos“.

„Subtitruose“ – trumpųjų filmų festivalio programa

Vasario 21 d., antradienį, 18 val. vyks Kauno kino centro ir Vytauto Didžiojo universiteto organizuojamo projekto „Subtitrai“ peržiūra. Programoje – neseniai įvykusio „Vilniaus tarptautinio trumpųjų filmų festivalio“ laureatas filmas „Kupranugaris“ ir kiti nacionalinės konkursinės programos filmai.

Projekte – verslo ir socialinių įgūdžių ugdymo programa

VDU Verslo praktikų centras ir projektas „Kaunas 2022“ ​kviečia 10-11 klasių moksleivius dalyvauti unikalioje, praktinėje ugdymo programoje „Kauno iššūkis“, kuri yra viena iš „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalių.

Dešimtąjį kartą moksleiviai kviečiami pabūti studentais

Jau jubiliejinį, dešimtąjį, kartą vyksta projektas „Moksleivi, pabūk studentu!“, kurio metu moksleiviai iš visos Lietuvos turi puikią galimybę pamatyti studijas iš arti: pasirinkti sau pačiam patinkančias studijas iš visų Vytauto Didžiojo universiteto siūlomų studijų programų.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai

Daugiau informacijos teikia