VDU moksleiviams

Esi vyresniųjų klasių moksleivis, trokšti žinių ir naujų potyrių, rimtai mąstai apie savo ateitį ir būsimą profesiją? Ateik į VDU – įsiliek į mūsų draugišką ir liberalią bendruomenę, susirask naujų draugų, praplėsk savo akiratį, įgyk tau reikalingų žinių!

priėmimas į vdu

Visa inforamcija apie priėmimą į studijas VDU.

dažniausiai užduodami klausimai

Atsakymai į dažniausiai užduodamus Jūsų klausimus.

susitik su vdu

Atvyk į Vytauto Didžiojo universitetą arba universitetą pasikviesk į savo mokyklą

bakalauro ir vientisosios studijos vdu

Šiame leidinyje rasi visą Tau rūpimą informaciją apie studijas ir studijų aplinką

matuokis profesiją

Susipažink su profesionalia karjera įvairiose srityse

moksleiviųkursai

Vyresnių klasių moksleiviams siūlomi nemokami specialūs universitetiniai kursai

 

Naujienos

Studento atradimai: unikalios naujovės maisto pramonėje

Prieš metus lietuvio studento įkurta įmonė gamina neįprastus, šalyje mažai matytus produktus – sausą medų, maistą su „gerosiomis“ bakterijomis ir sausainius iš jogurto. Atradimai buvo sukurti pasitelkus vienus moderniausių ir brangiausių biotechnologijos metodų, kurie iki šiol Lietuvoje nebuvo plačiai pritaikyti: liofilizaciją ir purkštuvinį džiovinimą.

VDU dalyvaus aukštųjų mokyklų mugėse Kaune ir Vilniuje

Sausio 18 d. Kaune ir vasario 2-4 d. Vilniuje vyksiančios studijų mugės simbolizuoja 2017 metų abitūros egzaminų ir stojimų į aukštąsias mokyklas maratono pradžią. Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) taip pat jungiasi prie maratono dalyvių, kur aukštojo išsilavinimo finišo siekiantiems moksleiviams, jų mokytojams ir tėvams, ar studijas ketinantiems tęsti studentams, universiteto komanda bus pasiruošusi atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Laisvės premijos įteiktos V. Adamkui ir V. Landsbergiui

Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, istorinėje Lietuvos Respublikos (LR) Seimo Kovo 11-osios Akto salėje, po iškilmingo Laisvės gynėjų dienos minėjimo, įteiktos 2016 metų Laisvės premijos.

Moksleiviams – virtualios paskaitos ir IT užsiėmimai

VDU Informatikos fakultetas kviečia vyresnių klasių moksleivius ir gimnazistus dalyvauti „Informatikos akademijoje“. Edukacinis mokomasis projektas moksleiviams suteikia galimybę studijuoti virtualioje paskaitų erdvėje ir lankyti pasiruošimo IT valstybiniam egzaminui užsiėmimus.

„IFtorina‘17“ – nuo galvosukių iki robotikos

Prizai ir staigmenos, puikus savaitgalis su bendraminčiais, žaismingos užduotys ir įdomios paskaitos jūsų lauks sausio 28 dieną, šeštadienį, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Informatikos fakulteto (IF) organizuojamoje informatikos ir matematikos viktorinoje „IFtorina‘17“.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai

Daugiau informacijos teikia