Mokytojams

Daugiau informacijos teikia

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas vdu@vdu.lt

Naujienos

Vyksta papildomas priėmimas į pedagogų perkvalifikavimo studijas

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia bendrojo ugdymo mokyklų pedagogus ir suinteresuotus asmenis, turinčius pedagogo kvalifikaciją, teikti dokumentus į nefinansuojamas studijų vietas šiuose pedagogų perkvalifikavimo moduliuose.

VDU absolventai – bendruomenių, miestų, šalies ir pasaulio kūrėjai

Birželio 20–23 dienomis Vytauto Didžiojo universitete (VDU) vyksta bakalauro ir magistrantūros studijų absolventų diplomų įteikimo šventiniai renginiai. Šiemet su savo Alma Mater atsisveikina beveik tūkstantis visų devynių VDU fakultetų ir Muzikos akademijos absolventai.

Airijos prezidentas: jaunimui būtina užtikrinti geriausią išsilavinimą

Birželio 20 d. Kaune iškilmingo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Senato posėdžio metu VDU Garbės daktaro regalijomis buvo apdovanotas Airijos Prezidentas Michael D. Higgins. Garbingas svečias padėkojo už įvertinimą ir savo kalboje aptarė Europos ateitį, pilietiškumą ir išsilavinimo svarbą – tokio, kuris paruošia ne tik darbui, bet ir gyvenimui.

Airijos ir Lietuvos kultūrinės sąsajos

Birželio 20 d. Airijos prezidentui Michael D. Higgins Kaune įteiktos Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Garbės daktaro regalijos. Šis svarbus įvykis – puiki dovana VDU studentams ir Kauno miesto bei VDU bendruomenei, o ypač – VDU Anglų filologijos bakalauro studijų programos 2018 metų absolventams.

Vyksta priėmimas į VDU profesines pedagogikos studijas

Vytauto Didžiojo universitetas, vykdantis studijas, paremtas artes liberales principais, skelbia priėmimą į profesines studijas „Pedagogika“.

Visos naujienos

Įvykiai

Visi įvykiai