VDU Istorikų klubas kviečia analizuoti nūdienos aktualijas

Nuo vasario 9 d. VDU Istorikų klubas kvies seminaruose ir filmų peržiūrose analizuoti visuomeninius santykius, masinių informavimo priemonių panaudojimą viešosios nuomonės formavimui, politinę ir pilietinę laisvę bei kitas aktualias temas.

Keturi Vytauto Didžiojo universiteto Istorikų klubo ir Vilniaus universiteto Teisės fakulteto studento Justo Petronio organizuojami seminarai, filmų peržiūros ir diskusijos  vyks vasario 9, 17, 23 ir kovo 2 d. K. Donelaičio g. 52-521. Pradžia 18 val.

Vasario 9 d., trečiadienis
Seminaras „Medijos ir visuomenė“. Susitikimo metu vyks filmo „Uodega vizgina šunį“ (“Wag the Dog“, rež. Barry Levinsonas) peržiūra.

Vasario 17 d., ketvirtadienis
Seminaras „Rinka ir moralė“.  Filmo „Šoko doktrina“ (“The Shock Doctrine“, rež. Mat Whitecross ir Michael Winterbottom) peržiūra.

Vasario 23 d., trečiadienis

Seminaras „Iniciatyva ir gerbūvis“. Dokumentinio filmo „Padlaižiai tvarko pasaulį: p2p versija“ (“The Yes Men Fix the World: p2p Edition“, rež. Andy Bichlbaum, Mike Bonanno ir Kurt Engfehr) peržiūra.

Kovo 2 d., trečiadienis
Seminaras „Laisvė ir nuosavybė“. Dokumentinio filmo „Laiko dvasia: judant pirmyn" (“Zeitgeist: Moving Forward“, rež. Peter Joseph) peržiūra.

Išsamesnė informacija – www.istorikuklubas.lt arba justaspetronis.legitum.lt/vdu