VDU iškilmingai sveikino gausėjančias absolventų gretas

Kovo 4–5 d. buvo įteikti diplomai Vytauto Didžiojo universiteto Ekonomikos ir vadybos, Politikos mokslų ir diplomatijos, Gamtos mokslų, Informatikos, Katalikų teologijos, Socialinių mokslų ir Menų fakulteto studentams.

Šventės vyko VDU Didžiojoje auloje, VDU menų galerijoje „101“ ir Vytauto Didžiojo universiteto Mažojoje salėje. Diplomų įteikimo iškilmės Mažojoje salėje buvo pirmasis renginys šioje erdvėje po renovacijos.

Kviečiame prisiminti šventės akimirkas – žiūrėti Alvydo Vaitkevičiaus (a.vaitkevicius@vkt.vdu.lt), Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) ir Luko Motiejūno (lukas.motiejunas@fc.vdu.lt) fotoreportažą.