VDU iškilmingai paminėjo įkūrimo sukaktį

Vasario 13-ąją, penktadienį, universitete vyko renginiai, skirti VDU įkūrimo 93-ajai sukakčiai paminėti. Universitetas buvo įkurtas minint ketvirtąsias Lietuvos valstybės atkūrimo dienos – Vasario 16-osios – metines 1922 m.

Renginio pradžioje VDU rektorius prof. Zigmas Lydeka universiteto studentams įteikė VDU garbės stipendijas, o advokatas Jonas Kairevičius Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentams įteikė Nepriklausomybės akto signataro, žymaus Lietuvos ekonomisto ir visuomenininko Jono  Smilgevičiaus stipendijas.

Po sveikinimo kalbų ir Muzikos akademijos studentų pasirodymo, VDU mokslo prorektorius prof. Juozas Augutis ir VDU rektorius prof. Z. Lydeka įteikė diplomus ir ženklus daktarams. Renginio pabaigoje rektorius įteikė atestatus docentams ir profesoriams.

Jono Petronio nuotr.