VDU ir Valstybės kontrolės institucija – partneriai

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Valstybės kontrolės institucija (aukščiausiąja valstybinio audito institucija Lietuvoje).

„Labai malonu, kad universitetas suteiks mums pagalbą ir dėl sąnaudų ir naudos analizės metodo taikymo mūsų institucijos veikloje, padės sukurti valstybinio audito kainos ir poveikio skaičiavimo metodikas. Viešasis sektorius dažnai kritikuojamas dėl per mažo dėmesio sąnaudoms ir veiklos teikiamai naudai. Tikiu, kad mūsų institucija gali tapti pavyzdžiu šioje srityje“, – sako valstybės kontrolierius Arūnas Dulkys.

VDU rektorius prof. Juozas Augutis teigia, kad bendradarbiavimo sutartis tarp aukščiausios audito institucijos ir universiteto padės sutelkti jėgas ir patirtį, dalytis konsultacijomis bei užtikrinti studentų praktikos galimybes. „Numatyta, kad po sutarties pasirašymo abi šalys taip pat aktyviau dalyvaus viena kitos organizuojamose diskusijose, svarstymuose, mokslinėse –praktinėse konferencijose“, – pasakoja rektorius.

Sutartis buvo pasirašyta balandžio 21 dieną, Vilniuje.