VDU ir Kauno valdžioje – studentai

Lapkričio 14 d. universitete ir Kaune vyko renginiai, skirti Tarptautinei studentų dienai (TSD). Šia proga VDU ir Kauno valdžią pakeitė studentai – universiteto studentiškosios rektorės pareigas ėjo VDU Socialinių mokslų fakulteto trečiakursė Gabrielė Stasiūnaitė, o miesto mero kėdėje sėdėjo VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentas Gediminas Valaitis.

„Tai buvo mano svajonė jau nuo praėjusių metų, kai buvau studentiškoji dekanė. Pagalvojau, kad turiu pakankamai žinių akademinėje srityje ir nutariau sudalyvauti rinkimuose“, – sakė studentiškąja rektore išrinkta karjeros ir profesinio konsultavimo studentė G. Stasiūnaitė.

Tęsiant jau septynerių metų tradiciją, Tarptautinės studentų dienos proga VDU rektoriaus, prorektorių, dekanų ir tarnybų vadovų pareigas perėmė išrinktas studentiškas rektorius su komanda. Šįkart pasirinkta darbotvarkės tema – studentų praktikų procesų tobulinimas universitete.