VDU džiaugsmingai atšventė mokslo metų pradžią

Vytauto Didžiojo universiteto studentai, dėstytojai ir darbuotojai kartu džiaugsmingai atšventė mokslo metų pradžią – dalyvavo tradiciniuose Rugsėjo 1-osios šventės renginiuose, kurie užbaigė pirmakursius šiltai priėmusį „Įvadą į studijas VDU“Kviečiame įvertinti šių metų renginius užpildant specialią anketą – rezultatai padės po metų surengti dar naudingesnę įvadinę savaitę.

Rugsėjo 1-osios renginius, kaip įprasta, pradėjo Šv. Mišios Kauno universitetų bendruomenėms Šv. Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje. Vėliau pirmakursiai dalyvavo šventiniuose susitikimuose fakultetuose su dekanais, dėstytojais ir aukštesnių kursų studentais. Iškilmės tęsėsi prie Vytauto Didžiojo paminklo, kur susirinkusi universiteto bendruomenė klausėsi sveikinimų, nusifotografavo bendroje nuotraukoje ir pradėjo šventinę eiseną į VDU didžiąją salę su Kauno miesto pučiamųjų instrumentų orkestru „Ąžuolynas“. Šventės kulminacija įvyko VDU didžiojoje salėje, kur susirinkusieji giedojo Lietuvos Respublikos himną ir „Gaudeamus Igitur“, visus pasveikino VDU rektorius prof. Juozas Augutis, o pirmakursiai sakė tradicinę priesaiką. Paskutiniu iškilmių akcentu tradiciškai tapo šventinis VDU tortas.

Kristijono Jakubsono videoreportažas

Jono Petronio ir Lino Krisiukėno fotoreportažas

VDU žemėlapis
Nuolatinių bakalauro studijų pirmo kurso 2015/2016 m. m. rudens semestro tvarkaraštis