VDU doktorantų klubas kviečia į atvirų durų dienas

Studijas neseniai pradėjęs bakalaurantas? O gal akademinėje srityje labiau patyręs magistrantas? Jau dabar sunku įsivaizduoti gyvenimą be mokslo, ir kursinis darbas yra ne prievolė, o mėgstama veikla? Tuomet tikriausiai kyla minčių ir apie netolimas doktorantūros studijas, o net jei doktorantūros dar teks šiek tiek palaukti, gali būti, kad įdomu sužinoti, kuo trečiosios pakopos studijos skiriasi nuo bakalauro ir magistrantūros studijų. Apie visa tai – iš pirmų lūpų.

Kovo 6–10 dienomis nuo 10 iki 14 val. VDU doktorantų klubas atveria duris ir kviečia draugiškam pokalbiui prie kavos puodelio visus, ypač studentus, kuriems būtų įdomu pasikalbėti.

Apie viską atvirai ir nuoširdžiai:

– Kas esame?
– Kuo užsiimame?
– Kokias disertacijas rašome?
– Kokios socialinės garantijos ir kokie stojimo į trečiosios pakopos studijas reikalavimai?
– Visi kiti apsilankiusiuosius dominantys klausimai.

Maloniai kviečiami atvykti ir prie VDU doktorantų klubo dar nespėję prisijungti doktorantai!

Kava, arbata ir užkandžiais vaišina VDU doktorantų klubas.

Vieta: K. Donelaičio g. 52, 210 aud.

Renginio nuoroda „Facebook“ tinkle.