VDU doktorantė fotografijomis pasakoja apie Rytus

Kovo 3 d. Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto rūmuose (Gedimino g. 44) atidaryta PMDF Regionistikos katedros doktorantės Justinos Razumaitės fotografijų paroda „Mano Rytai“. Jos tikslas – pasidalinti įspūdžiais, akimirkomis, emocijomis, spalvomis, garsais iš kelionių po Rytų šalis.

„Fotografija yra mano hobis, laisvalaikio dalis, nes padeda atitrūkti nuo darbų, akademinės veiklos. Universiteto erdvėse eksponuojamos fotografijos fiksuoja spalvas, formas, nuotaikas – akimirkas, kurios ir sudaro gyvenimo prasmę. „Mano Rytai“ fotografijomis (jos suskirstytos į keturias grupes – gamtą, architektūrą, religiją, žmones) bandau atskleisti, kokios akimirkos supo mane gyvenant Rytų šalyse ir kelionių po jas metu“, – teigia parodos autorė Justina Razumaitė.

Justina Razumaitė baigė VDU PMDF Politikos mokslų bakalauro studijas. Po to išvyko studijuoti į Taivaną, kur baigė Kinijos studijų magistrantūrą.

Paroda veiks iki kovo 23 d.