VDU docentė vadovaus Europos nuotolinio mokymo tinklui

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Inovatyvių studijų instituto direktorė, Socialinių mokslų fakulteto (SMF) Edukologijos katedros docentė dr. Airina Volungevičienė birželio 15 d. Budapešte išrinkta Europos nuotolinio ir elektroninio mokymosi tinklo (angl. European Distance and E-Learning Network EDEN) prezidente trejų metų kadencijai.

EDEN tinklas jau 25 metus vienija daugiau nei 200 Europos nuotolinio ir atvirojo mokymosi veiklas vykdančių institucijų, aktyviai bendradarbiauja su pasaulinėmis nuotolinio ir atvirojo mokymosi asociacijomis, organizuoja kasmetines konferencijas ir tyriminius seminarus, bei diegia skatina inovacijas ir diskutuoja apie inovatyvius mokymosi metodus.