VDU dėstytojai gros Kauno miesto filharmonijoje

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Muzikos akademijos (MA) dėstytojai aktyviai jungiasi prie visuomenei skirtų kultūros renginių ir gros naujose Kauno miesto filharmonijos programose.

Spalio 15 dieną, šeštadienį, 17 val. orkestrinio meno gerbėjams programą „Romantikai“ pristatys Vytauto Didžiojo universiteto kamerinis orkestras, vadovaujamas dirigento Jono Janulevičiaus, ir puikūs jaunosios kartos solistai Dainius Puodžiukas (smuikas) bei Paulius Rudokas (fortepijonas).

Spalio 16 d., sekmadienį, 14 val. į nuotaikingą popietę pakvies nerimastingasis Kauno bigbendas ir akordeono meistras, VDU MA dėstytojas Kazys Stonkus. Atlikėjai visiems žada parodyti, kas bendra tarp akordeono ir džiazo. Programoje klausytojai atpažins klasikinius džiazo standartus, aranžuotus akordeonui, taip pat lyriškas balades, šiuolaikinių akordeono virtuozų muziką ir kartu su scenoje šėlstančiais muzikantais narplios sudėtingas G. Gershwino  „Žydrosios rapsodijos“ pinkles, paspęstas ne fortepijono, o akordeono klavišuose.

Chorinio meno gerbėjus spalio 31 dieną, pirmadienį, 19 val. džiugins iškilusis Kauno valstybinis choras. VDU Muzikos akademijos dėstytojo, maestro Petro Bingelio vedamas kolektyvas atliks retai skambantį Česlovo Sasnausko „Requiem“. Gruodžio 14 d., trečiadienį, 18 val. Petras Bingelis diriguos ir kartu su Kauno valstybiniu choru klausytojams dovanos įspūdingąją Carlo Orffo kantatą „Carmina Burana“.

Visi koncertai vyks Kauno miesto filharmonijoje (L. Sapiegos g. 5).