VDU dalyvavo darbuotojų mokymuose Kipre

VDU ir kiti partneriai iš Kipro, Portugalijos ir Lenkijos vykdo Europos Komisijos europietišką projektą „Nuo teorijos iki praktikos – ActYouth ES“, kuris yra finansuojamas pagal „Erasmus+“ programą. Nikosijoje, Kipre vasario 20–24 d. vyko trumpalaikiai jungtiniai darbuotojų mokymai, o vasario 25 d. surengtas tarptautinis partnerių susitikimas.

Penkių dienų mokymai buvo surengti Kipro Europos universitete, kur ekspertai visus dalyvaujančius partnerius apmokė naudotis O2 – ICT priemone kompetencijos vertinimui, O3 mokymo paketais instruktoriams/pedagogams ir stažuotojams/studentams bei O4 interneto simuliacijos žaidimu (edukacine priemone, skirta studentų/absolventų verslumo ir skersinių įgūdžių bei pažiūrų vystymui). Renginio metu ekspertai, kurie išvystė aukščiau minėtus projekto išdirbius, pristatė kiekvienoje valstybėje įgyvendintas veiklas.

Visi dalyviai pasidalino konstruktyviu grįžtamuoju ryšiu ir komentarais tolesniam šių išdirbių vystymui ir tobulinimui. Lygiagretus O4 interneto simuliacijos žaidimo priemonės naudojimas sukūrė konkurencines sąlygas partnerių gretose, kurie galėjo apžvelgti ir įvertinti įvairius žaidimo aspektus. Aktualus grįžtamasis ryšys buvo suteiktas tolesniam žaidimo parametrų derinimui. Apžvelgus O2 – ICT priemonę kompetencijos vertinimui ir O3 mokymo paketus instruktoriams/pedagogams bei stažuotojams/studentams, partneriai sutarė, kad abi buvo gerai išvystytos ir efektyviai tenkino poreikius.

Vasario 25 d. buvo surengtas tarptautinis partnerių susitikimas, kuriame visi partneriai pristatė kiekvienoje šalyje įgyvendintas veiklas, siekiant projekto etapų ir tikslų pasiekimo nuo 2016 m. liepos iki 2017 m. vasario. Susitikimo metu diskusijai ir pristatymams vadovavo koordinatorius. Visi dalyvaujantys partneriai apsvarstė klausimus, susijusius su projekto valdymu, darbotvarke, reklamos ir eksploatavimo strategijos planavimu bei vertinimo veiklų administravimu. Jie taip pat aptarė klausimus, susijusius su nauju tvarkaraščiu ir užduotimis, siejamomis su būsimomis veiklomis, tokiomis kaip a) O2 – ICT priemonės kompetencijos vertinimui, O3 mokymo paketų instruktoriams/pedagogams ir stažuotojams/studentams ir O4 interneto simuliacijos žaidimo tobulinimas, vykdomas atitinkamo atsakingo partnerio; b) pilotinė fazė, įgyvendinta 2017 m. kovo-birželio mėnesį; ir c) reklamos ir sklaidos veiklos. Partneriai susitarė dėl kito susitikimo ir baigiamosios konferencijos, kuri vyks Kaune, Lietuvoje, 2017 m. rugsėjo 12-13 dienomis.

Projekto partneriai

Projekto tinklalapis