VDU būsimus studentus kviečia į parodą „Mokymasis, studijos, karjera / 2011“

Jubiliejinė dešimtoji „Aukštųjų mokyklų mugė 2011“ sausio 22 d. į Kauną sukvietė moksleivius bei visus besidominčius studijų Lietuvoje galimybėmis. Mugėje tarp visų Lietuvos aukštųjų mokyklų savo organizaciją pristatė ir Vytauto Didžiojo universiteto komanda. Visus mąstančius apie savo ateitį Vytauto Didžiojo universitetas kviečia nepraleisti ir Vilniuje vasario 3-5 dienomis vyksiančios parodos „Mokymasis, studijos, karjera / 2011“.

Kaune vykusioje parodoje VDU darbuotojai ir studentai moksleiviams, jų tėvams, mokytojams bei kitiems lankytojams suteikė išsamią informaciją apie universitete siūlomas studijų programas, išskirtines galimybes mokytis net 24 užsienio kalbų bei dalyvauti mainų programose su užsienio aukštosiomis mokyklomis. Susidomėjusieji VDU stende galėjo rasti naujausių informacinių leidinių, skrajučių apie fakultetus, informacijos apie planuojamus renginius moksleiviams.

Pasak Studijų marketingo tarnybos direktorės Miglės Šontaitės, mugės Kaune dalyvių skaičius šiemet buvo toks pat didelis kaip ir pernai, o susidomėjimas Vytauto Didžiojo universitetu, siūlančiu daug naujų studijų programų netgi išaugo.

Visus mąstančius apie savo ateitį, bet nesudalyvavusius Kauno „Aukštųjų mokyklų mugėje 2011“, Vytauto Didžiojo universitetas kviečia atvykti į Vilnių vasario 3-5 dienomis ir apsilankyti parodoje „Mokymasis, studijos, karjera / 2011“. Čia taip pat kiekvieno lauks šauni  kvalifikuotų dėstytojų, VDU darbuotojų ir studentų  komanda, kuri supažindins su bakalauro ir magistrantūros studijomis VDU, priėmimo sąlygomis, mainų programomis, praktikos ir karjeros galimybėmis, padės pasirinkti tinkamiausią studijų programą taip pat supažindins su būsimais renginiais, skirtais moksleiviams.

Paroda „Mokymasis, studijos, karjera / 2011“ vyks vasario 3-5 dienomis  Litexpo parodų centre (Laisvės pr.5).

Parodos darbo valandos:
Vasario 3 d., ketvirtadienis (11 – 18 val.)
Vasario 4 d., penktadienis (10 – 18 val.)
Vasario 5 d., šeštadienis (10 – 16 val.)

Leidinys „Studijos Vytauto Didžiojo universitete. 2011.

Daugiau informacijos teikia:

VDU Studijų marketingo tarnyba
Skype VDU.moksleiviams
Facebook VDU moksleiviams
El. paštas darbuotojai@smt.vdu.lt
Telefonas (8 37) 323 206

Kviečiame žiūrėti Luko Motiejūno videoreportažą ape Kaune vykusią mugę.