VDU bendruomenės vakaras „V2“ vyks jau 11 kartą

Kovo 10 dieną, ketvirtadienį, 18 val. VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks kasmetiniai universiteto bendruomenės apdovanojimai.

„V2“ – tai universiteto bendruomenei skirtas šventinis vakaras, kuris per ilgą laiką jau tapo tradicija. Renginio metu apdovanojami universiteto bendruomenės nariai, studentų nuomone labiausiai nusipelnę dėstytojai ir studentiškos organizacijos. Be to, ant scenos dar pasirodo ir talentingiausi universiteto studentai, o vakarą vainikuoja koncertas. Šiais metais susirinkusiųjų ausis džiugins Monika Linkytė.

Praėjusiais metais „Metų oratoriaus“ titulą laimėjo dėstytojas doc. dr. Vytautas Liesionis, „Metų dėstytoja“ buvo išrinkta Agnė Blažienė bei apdovanota daugelis kitų nominantų. „Įdomu kas geriausiais bus išrinkti šiais metais? Tuomet susitikime jau vienuoliktajame „V2“ vakare!“, – kviečia organizatoriai.

Renginio puslapis socialiniame tinkle „Facebook“