VDU bendruomenei verslo vasaros mokykla Transilvanijoje

Vasaros verslo mokykla

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentai ir dėstytojai kviečiami dalyvauti Transilvanijos tarptautinėje verslo vasaros mokykloje, Rumunijoje, kuri vyks rugpjūčio 9 – 20 dienomis.

Transilvanijos tarptautinė vasaros mokykla orientuojasi į koncentruotos informacijos apie marketingą, projektinę veiklą, prekės ženklo vystymą, rinkodarą bei lyderystės ugdymą perdavimą.

Vasaros mokyklos metu studentams ir dėstytojams vyks akademinės konsultacijos, verslo atstovų paskaitos ir seminarai, ekskursijos, diskusijos bei praktiniai užsiėmimai. Vasaros verslo mokyklos metu bus galimybė apsilankyti viename didžiausių Transilvanijos festivalių „Untold“.

Norintys dalyvauti paraiškas pateikti turi iki birželio 20 dienos.

Užpildytas paraiškos formas siųsti el. paštu.

Detali Transilvanijos tarptautinės verslo vasaros mokyklos ir programa ir aprašymas.

Paraiškos forma