VDU bendruomenei – mėnraštis „IQ. The Economist“

Vytauto Didžiojo universiteto erdvėse kiekvienas besidomintis politika, ekonomika, sportu, kultūra turi galimybę skaityti VDU partnerio „IQ. The Economist“ mėnraščio įžvalgas ir komentarus iš Lietuvos bei pasaulio.

Birželio numeryje pateikiamas specialus reportažas apie turtingiausius Baltijos šalių verslininkus, kritiškas požiūris į turto vertinimo metodiką, nagrinėjama alternatyvioji medicina, JAV ūkis, demografinė krizė Kinijoje bei kitos aktualios temos. Mėnraštyje taip pat pateikiamas specialus priedas apie informacinių technologų verslą.

Nuo 2010 m. balandžio leidžiamą mėnraštį sudaro savaitraščio „The Economist“ įdomiausių straipsnių rinktinė ir Lietuvos redakcijos kuriamas turinys.
VDU bendruomenės nariai mėnraštį „IQ. The Economist“ turi galimybę skaityti nemokamai.