VDU bendruomenei – mėnraštis „IQ. The Economist“

Nuo balandžio mėnesio Vytauto Didžiojo universiteto erdvėse kiekvienas besidomintis politika, ekonomika, sportu, kultūra turės galimybę skaityti VDU partnerio „IQ. The Economist“ įžvalgas ir komentarus iš Lietuvos bei pasaulio.

Balandžio numeryje nagrinėjamas Lietuvos savivaldybių ir jų merų fenomenas, tautinių mažumų problemos, Japonijos katastrofa ir Fukušimos atominės elektrinės sukelti pavojai bei kitos aktualios temos. Visas lėšas, pardavus balandžio mėnesio „IQ. The Economist“ numerį, žurnalo redakcija paaukos katastrofos nuniokotai Japonijai.

Nuo 2010 m. balandžio leidžiamą mėnraštį sudaro savaitraščio „The Economist“ įdomiausių straipsnių rinktinė ir Lietuvos redakcijos kuriamas turinys.

VDU bendruomenės nariai mėnraštį „IQ. The Economist“ skaitys nemokamai.