VDU bendruomenė neteko Romano Urnižo

Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenė liūdi netekusi VDU Tautinių šokių ansamblio „Žilvitis“ orkestro vadovo Romano Urnižo, Anapilin išėjusio liepos 22 dieną.

Romanas Urnižas (1954 11 02 – 2011 07 22) 1980 m. pradėjo dirbti J.Gruodžio konservatorijoje Liaudies instrumentų skyriuje. Ryškesnieji birbynės specialybės mokiniai: R. Navickas, D. Lakominas, P. Gavelis. Nuo 1984 m. R. Urnižas papildomai dirbo VDU tautinių šokių ansamblio „Žilvitis“ vadovu. Šis kolektyvas konkursuose 1994, 1996, 1999 metais buvo pripažintas geriausiu Lietuvoje. 2000-jų balandį kolektyvas nominuotas „Aukso paukšte“. Mokytojas su įvairiais kolektyvais koncertavo užsienio šalyse: Vengrijoje, Čekoslovakijoje, Rumunijoje, Vokietijoje, Italijoje, Amerikoje, Prancūzijoje ir t.t.

Liepos 25 d., pirmadienį, velionis pašarvotas šarvojimo salėje (R. Kalantos g. 76 A). Lankymas – nuo 18 val. Liepos 26 d. velionis bus vežamas kremuoti. Liepos 27 d., trečiadienį, 09.30 val. Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje bus laikomos mišios, po kurių urna bus grąžinta į šarvojimo salę (Kalantos g. 76 A.)

Vytauto Didžiojo universitetas liūdi netekęs savo bendruomenės nario ir reiškia gilią užuojautą artimiesiems.