Bendradarbiavimo sutartis – aplinkosaugos gerinimui

Lapkričio 30 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) rektorato metu universiteto rektorius prof. Juozas Augutis ir Viešosios įstaigos „Pakuočių tvarkymo organizacija“ direktorė Bena Razbadauskienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

„Atsižvelgiant į tai, kaip dažnai yra susiduriama su atliekų tvarkymo problemomis: nuo gamybos iki rūšiavimo ir  perdirbimo, „Pakuočių tvarkymo organizacijai“ yra svarbūs moksliniai tyrimai, akademikų patarimai, siekiant vietinių ir globalių aplinkosaugos tikslų įgyvendinimo“, – teigia Bena Razbadauskienė.

Anot rektoriaus prof. J. Augučio ir viešosios įstaigos „Pakuočių tvarkymo organizacija“ direktorės, abiejų šalių tikslas vienas – informacijos apie aplinkosaugos svarbą sklaida gyventojams, viešosioms įstaigoms, verslo organizacijoms, importuotojams bei perdirbėjams ir kt.

Sutartimi abi šalys įsipareigoja bendradarbiauti projektinėje veikloje, organizuoti mokslinius tyrimus, pilietinio švietimo apie aplinkosaugą konferencijas, seminarus bei skleisti informaciją apie iniciatyvas, kelti aplinkosaugos diskusijas viešoje erdvėje. Taip pat bendradarbiauti, organizuojant VDU studentų mokomąsias praktikas bei įgytų žinių pritaikomumą pakuočių perdirbimo srityje dirbančiose įmonėse.