VDU bendradarbiaus su Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija

VDU rektorato posėdyje, vykusiame vasario 9 d., buvo pasirašyta Vytauto Didžiojo universiteto ir Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijos bendradarbiavimo sutartis.

VDU rektoriaus Zigmo Lydekos ir Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijos direktoriaus Adamo Blaškevičiaus (Adam Blaškevič) pasirašytoje sutartyje numatoma, kad šalys bendradarbiaus siekdamos efektyvaus  veiklos planavimo rengiant vyresniųjų klasių moksleivius stojimui ir sėkmingoms studijoms universitete.

Pasirašius šią sutartį, VDU ir Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija organizuos ir įgyvenins bendrus renginių projektus, sudarys sąlygas gabiems gimnazijos moksleiviams susipažinti su universitete vykdoma moksline-tiriamąja veikla, skatins jų domėjimąsi šia veikla ir, esant galimybei, dalyvavimą joje.

Sutartyje numatoma, kad VDU sudarys sąlygas gimnazijos mokytojams domėtis moksline tiriamąja veikla ir jos rezultatais, teiks pagalbą pedagoginės veiklos tyrimų projektavimo klausimais.

Vytauto Didžiojo universitetas yra pasirašęs bendradarbiavimo sutartis su daugiau kaip 50 mokyklų bei gimnazijų. Bendradarbiaujama plėtojant edukacinę profesinę veiklą, įgyvendinant bendrus renginių planus, rengiant mokytojų ir vadovų kvalifikacijos tobulinimo programas, informuojant ir konsultuojant mokytojus bei vadovus įvairiais jiems rūpimais kvalifikacijos tobulinimo klausimais, taip pat teikiant pagalbą 12 klasės moksleiviams bei paskutiniųjų metų gimnazistams, besiruošiantiems egzaminams.

Kviečiame žiūrėti Alvydo Vaitkevičiaus (a.vaitkevicius@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.