VDU bendradarbiaus su Lietuvos statistikos departamentu

Spalio 13 d. Lietuvos statistikos departamentas ir Vytauto Didžiojo universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Sutartyje numatomas bendradarbiavimas mokslo, švietimo ir socialinės partnerystės srityse: rengiant ir vykdant mokslinius tyrimus, inicijuojant ir įgyvendinant bendrus projektus, keičiantis informacija, organizuojant VDU studentų praktiką, organizuojant ir dalyvaujant mokslinėse-praktinėse konferencijose ir seminaruose, dalyvaujant mokslinių tyrimų infrastruktūrų veiklose bei vykdant kitą veiklą, atitinkančią abiejų šalių veiklos kryptis ir interesus.

Sutartį pasirašė VDU rektorius prof. Juozas Augutis ir Lietuvos statistikos departamento generalinė direktorė Vilija Lapėnienė.