VDU bendradarbiaus su Goethe’s institutu

1944

Remiantis geranoriškumo, laisvos valios ir abipusio bendradarbiavimo principais, balandžio 7 d. buvo pasirašyta VDU ir Goethe’s instituto bendradarbiavimo sutartis.

Šalys susitarė bendradarbiauti siekdamos partneriškai plėtoti edukacinę, mokslinę ir profesinę veiklą, įgyvendinti bendrus nacionalinius ir tarptautinius projektus, renginius, susijusius su vokiečių bei kitų užsienio kalbų mokymu ir mokymusi. Universitetas ir institutas sieks ypač aktyvinti bendrą veiklą, siekiančią propaguoti daugiakalbystės idėją, kelti sąmoningumą kalbų naudos ne tik švietimo, bet ir kituose sektoriuose.